Olet täällä: Etusivu / Yhdistys / Yhteystiedot

Pykälä ry – Yhteystiedot

 

Yhdistyksen huoneisto.

Postiosoite: Sörnäisten rantatie 33 B, 5. krs. 00500 Helsinki
Käyntiosoite: Suvilahdenkatu 10 B, Helsinki
 

Yhdistyksen toimisto

Osoite: Mannerheimintie 3 B, 5. krs. 00100 Helsinki
puh: (09) 278 5003
s-posti: toimisto@pykala.fi
Aukioloajat: ti-to kello 11.30-16.30

 

Yhdistyksen hallitus

Yhteinen s-posti: hallitus@pykala.fi

Puheenjohtaja: Jemina Fallenius, puheenjohtaja@pykala.fi, 040 7407700

Yhdistyksen tiedotus: Katja Hoppu, tiedotusvastaava@pykala.fi, 040 8486655

Tilavuokrat: Santeri Aila, tilavastaava@pykala.fi, 050 4422624

 

Paragraaffi Oy

Osoite: Mannerheimintie 3 B, 5. krs. 00100 Helsinki
puh: 040 576 5709

Toimitusjohtaja: Piia Kuosmanen, piia.kuosmanen@paragraaffi.fi

 

Pykälä ry:n valmennuskurssit

puh: 050 682 1615
fax: (09) 278 5004
s-posti: valmennuskurssit@pykala.fi

Vastaava kurssipäällikkö:
Antti Silvolahti, antti.silvolahti@pykala.fi

 

Yrityssuhteet

Yrityssuhdevaliokunta:
Puheenjohtaja: Sara Antonacci, sara.antonacci@pykala.fi, 045 3929908

Yrityssuhdetoimikunta:

Valtteri Isola, 041 5349093
Joel Rautiainen, 044 5155271
Juho Roimaa, 045 1146301

yrityssuhdetoimikunta@pykala.fi

 

Yritysvierailut

Excursiovastaavat:
Sara Aronen
Touko Hakahuhta

excursiot@pykala.fi

 

Spex 2017

spextuottajat@pykala.fi

 

Jäsenlehti Inter Vivos

Päätoimittaja: Eveliina Syrjänen, eveliina.syrjanen@pykala.fi,

Mainosmyynti: yrityssuhdetoimikunta@pykala.fi

 

Valiokunnat

Halutessasi yhteyden joko koko OVK:aan, UAV:aan tai YVK:aan valiokunnan sähköpostilistan kautta, ota yhteyttä valiokunnan puheenjohtajaan. Valiokuntien puheenjohtajien yhteystiedot löytyvät hallituksen kokoonpano -sivulta.

Oikeusapuvaliokunta
Yleinen sposti: oikeusapu@pykala.fi
Puheenjohtaja: Sebastian Pohja, sebastian.pohja@helsinki.fi