Olet täällä: Etusivu / Yhdistys / Yhteystiedot

Pykälä ry – Yhteystiedot

 

Yhdistyksen huoneisto

Postiosoite: Sörnäisten rantatie 33 B, 5. krs. 00500 Helsinki
Käyntiosoite: Suvilahdenkatu 10 B, Helsinki
 

Yhdistyksen toimisto

Osoite: Mannerheimintie 3 B, 5. krs. 00100 Helsinki
puh: (09) 278 5003
s-posti: toimisto@pykala.fi
Aukioloajat: ti-to kello 11.30-16.30

 

Yhdistyksen hallitus

Yhteinen s-posti: hallitus@pykala.fi

Puheenjohtaja: Joel Ilveskero, puheenjohtaja@pykala.fi, 040 8373963

Yhdistyksen tiedotus: Otto Juga, tiedotusvastaava@pykala.fi, 045 1118359

Tilavuokrat: Jatro Pihlavamäki, tilavastaava@pykala.fi, 045 6711744

 

Paragraaffi Oy

Osoite: Mannerheimintie 3 B, 5. krs. 00100 Helsinki
puh: 040 576 5709

Toimitusjohtaja: Piia Kuosmanen, piia.kuosmanen@paragraaffi.fi

 

Pykälä ry:n valmennuskurssit

puh: 050 682 1615
fax: (09) 278 5004
s-posti: valmennuskurssit@pykala.fi

Vastaava kurssipäällikkö:
Konsta Kyyhkynen, konsta.kyyhkynen@pykala.fi

 

Yrityssuhteet

Yrityssuhdevaliokunta:
Puheenjohtaja: Sara Aho, sara.aho@pykala.fi, 045 6511908

Yrityssuhdetoimikunta:

Daniel Barriskell, 040 0768780
Sara Laitinen, 044 5280695
Hekma Peltonen, 0400376394

etunimi.sukunimi@pykala.fi
yrityssuhdetoimikunta@pykala.fi

 

Yritysvierailut

Excursiovastaavat:
Aleksi Mettälä, 040 5282893
Jonni Tiainen, 040 7452403

excursiot@pykala.fi

 

Spex

spextuottajat@pykala.fi

 

Jäsenlehti Inter Vivos

Päätoimittaja: Venus Mahmood, venus.mahmood@pykala.fi

Mainosmyynti: yrityssuhdetoimikunta@pykala.fi

 

Valiokunnat

Halutessasi yhteyden joko koko OVK:aan, UAV:aan tai YVK:aan valiokunnan sähköpostilistan kautta, ota yhteyttä valiokunnan puheenjohtajaan. Valiokuntien puheenjohtajien yhteystiedot löytyvät hallituksen kokoonpano -sivulta.

Oikeusapuvaliokunta
Yleinen sposti: oikeusapu@pykala.fi
Puheenjohtaja: Isabella Kartila, isabella.kartila@helsinki.fi