Olet täällä: Etusivu / Yhdistys / Yhteystiedot

Pykälä ry – Yhteystiedot

 

Yhdistyksen huoneisto.

Postiosoite: Sörnäisten rantatie 33 B, 5. krs. 00500 Helsinki
Käyntiosoite: Suvilahdenkatu 10 B, Helsinki
 

Yhdistyksen toimisto

Osoite: Mannerheimintie 3 B, 5. krs. 00100 Helsinki
puh: (09) 278 5003
s-posti: toimisto@pykala.fi
Aukioloajat: ti-to kello 11.30-16.30

 

Yhdistyksen hallitus

Yhteinen s-posti: hallitus@pykala.fi

Puheenjohtaja: Helinä Teittinen, puheenjohtaja@pykala.fi, 045 6502541

Yhdistyksen tiedotus: Tuomas Rudanko, tiedotusvastaava@pykala.fi, 040 7396950

Tilavuokrat: Joel Ilveskero, tilavastaava@pykala.fi, 040 8373963

 

Paragraaffi Oy

Osoite: Mannerheimintie 3 B, 5. krs. 00100 Helsinki
puh: 040 576 5709

Toimitusjohtaja: Sofia Rahikainen, sofia.rahikainen@paragraaffi.fi

 

Pykälä ry:n valmennuskurssit

puh: (09) 682 1615
fax: (09) 278 5004
s-posti: valmennuskurssit@pykala.fi

Vastaava kurssipäällikkö:
Antti Silvolahti, antti.silvolahti@pykala.fi

 

Yrityssuhteet

Yrityssuhdevaliokunta:
Puheenjohtaja: Jemina Fallenius, jemina.fallenius@pykala.fi, 040 740 7700

Yrityssuhdetoimikunta:

Tiia Takalo, 0503282512
Julius Viherkenttä, 0405374552
Enna Hakala, 0400821314

yrityssuhdetoimikunta@pykala.fi

 

Yritysvierailut

Excursiovastaavat:
Inka Sajakoski
Valtteri Isola

excursiot@pykala.fi

 

Spex 2017

spextuottajat@pykala.fi

 

Jäsenlehti Inter Vivos

Päätoimittaja: Jose Saranpää, jose.saranpaa@pykala.fi,

Mainosmyynti: yrityssuhdetoimikunta@pykala.fi

 

Valiokunnat

Halutessasi yhteyden joko koko OVK:aan, UAV:aan tai YVK:aan valiokunnan sähköpostilistan kautta, ota yhteyttä valiokunnan puheenjohtajaan. Valiokuntien puheenjohtajien yhteystiedot löytyvät hallituksen kokoonpano -sivulta.

Oikeusapuvaliokunta
Yleinen sposti: oikeusapu@pykala.fi
Puheenjohtaja: Karol Ruutu, karol.ruutu@pykala.fi