Yhdistyksen toimisto auki tämän viikon ajan

Hei pykälistit!

Yhdistyksen toimisto osoitteessa Mannerheimintie 3B, 5. krs. on auki normaalisti tämän viikon ajan, jolloin kaikki toimiston normaalit palvelut ovat saatavilla.

Toimisto on auki seuraavasti:

ti 11.5. kello 16.30-19.00
ke 12.5. kello 16.30-19.00
to 13.5. kello 10.00-14.00

Huom!

Näillä näkymin toimistoa ei vallitsevasta koronatilanteesta johtuen avata enää uudestaan ennen ”kesätaukoa”, vaan tämän viikon aukioloajat on tarkoitettu tarpeellisten toimistoasiointien mahdollistamiseksi ennen kesää.

Kirjastosta lainalla olevat kirjat voi käydä palauttamassa, mutta eräpäivän ylityksestä ei tällä hetkellä sakoteta. Kirjat tullaan toimiston syksyllä toivottavasti auetessa pyytämään jälleen normaalisti sakon uhalla palautettavaksi erillisesti tiedotettavalla aikataululla.

Toimistolla asioidessa on maskipakko. Joudumme myös valitettavasti pyytämään, että toimistolle ei jäädä oleskelemaan varsinaisen asioinnin lisäksi. Mahdollisissa kysymyksissä voi olla yhteydessä suoraa allekirjoittaneeseen.

Ystävällisin terveisin,

Teemu

Teemu Hakala
Tiedotusvastaava 2021
Pykälä ry
+358 40 507 6062

© 2024 Pykälä ry
webDesign: Mekanismi »